Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Město spouští profil na Facebooku

date_range 02.Čvc, 2012 featured_play_list Aktuality

 

S novinkou v komunikaci přichází od začátku července Město Valašské Klobouky. Aktuální zajímavosti o dění ve městě, zprávy z radnice, pozvánky na kulturní, sportovní či společenské akce a další informace bude občanům i široké veřejnosti nově sdělovat prostřednictvím oficiálního profilu na sociální síti Facebook.

Valašské Klobouky chtějí udržovat tempo s trendy moderní komunikace, která se v poslední době stále více opírá o sociální sítě. Uživatelé Facebooku proto mohou navštívit adresu https://www.facebook.com/valasskeklobouky, kde pro ně budou připraveny vždy aktuální a čerstvé informace o životě města. Interaktivní komunikační prostředek nebude jen novým informačním kanálem, ale nabídne i prostor pro zábavu, sdílení videí a fotogalerií, účast v anketách i soutěžích a další aplikace.

Facebook Města Valašské Klobouky odstartuje stylově, a sice velkou letní tipovací soutěží, která bude pro fanoušky profilu spuštěna v polovině července. Na majitele nejpřesnějších tipů čekají zajímavé ceny!

-tz- Lenka Zvonková

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA