Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Město Valašské Klobouky věnuje obyvatelům sazenice

date_range 23.Kvě, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Město věnuje občanům tři sazenice balkonových květin

Obyvatelé městské památkové zóny se letos opět mohou těšit na tři sazenice balkonových květin, které jim pro jejich výsadbu věnuje město Valašské Klobouky. Osázením květináčů do svých oken, balkonů či zahrádek mohou podpořit příjemný vzhled a atmosféru klobouckých ulic. Výdej sazenic bude probíhat v pondělí 22. května a ve středu 24. května od 13 do 17 hodin na zahradě radnice.

 

„Darování sazenic obyvatelům městské památkové zóny je jarní tradicí, která napomáhá v květinové výzdobě našeho města. Symbolické tři rostliny jsou základem pro kvetoucí výsadbu, která by měla být situována směrem do ulice, aby na pohled potěšila kolemjdoucí i návštěvníky,“ uvedl místostarosta Jaroslav Baloušek a poděkoval všem, kteří pečují o úpravu svého okolí.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA