Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Město věnuje obyvatelům sazenice ke zkrášlení památkové zóny

date_range 15.Kvě, 2022 featured_play_list Aktuality

Obyvatelé městské památkové zóny se letos opět mohou těšit na tři sazenice balkonových květin, které jim pro jejich výsadbu věnuje město Valašské Klobouky. Osázením květináčů do svých oken, balkonů či zahrádek mohou podpořit příjemný vzhled a atmosféru klobouckých ulic. Výdej sazenic bude probíhat v pondělí 16. května a ve středu 18. května od 13 do 17 hodin na zahradě radnice.

 

„Už sedmou sezónu lidem darujeme symbolické tři sazenice jako základ pro jejich květinovou výsadbu, která zpříjemňuje všem kolemjdoucím dojem z našeho města. Stále platí, že květiny mají být pěstovány na veřejně viditelném místě, tedy například na balkoně, předzahrádce nebo okně do ulice,“ uvedl místostarosta Karel Ptáček a poděkoval všem, kteří se snaží o upravený vzhled svého okolí.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA