Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Městské koupaliště otevře své brány v pátek. V Brumově je již otevřeno

date_range 16.Čvn, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Městské koupaliště ve Valašských Kloboukách připraveno

Valašskokloboucké městské koupaliště odstartuje v pátek 18. června novou sezónu. Za osvěžením i odpočinkem sem mohou návštěvníci přicházet během červnových všedních dnů od 14 do 19 hodin, o víkendech a následně o prázdninách pak už denně od 10 do 19 hodin. V areálu je k dispozici plavecký bazén, dětský bazén s brouzdalištěm a skluzavkami, beachvolejbalové hřiště, trampolína a jiné vybavení pro sportovní vyžití i zábavu.

 

„Koupaliště je teď po napuštění ve zkušebním provozu a až do pátku bude vstup zdarma. Návštěvníci si tak mohou přijít vyzkoušet, jak je voda v bazénech osvěžující,“ pousmál se místostarosta Karel Ptáček. Během pobytu se mohou lidé kromě plavání věnovat i aktivnímu odpočinku při plážovém volejbale, badmintonu, ruských kuželkách nebo ping-pongu. A ke správnému letnímu relaxu u vody jim nebude chybět ani občerstvení v bufetu s venkovním posezením.

 

Vstupné pro dospělého na celý den činí 50 korun, děti do 3 let mají vstup zdarma, děti do 15 let a senioři zaplatí 25 korun. Po 15. hodině je vstup levnější. Z pohledu protiepidemických opatření bude zapotřebí, aby se návštěvníci prokázali platným antigenním testem, případně potvrzením o očkování či prodělání nemoci covid-19. Další pravidla jsou k dispozici zde.

 

Sportovní a rekreační areál v Brumově-Bylnici v provozu

 

Sportovní a rekreační areál v Brumově-Bylnici otevírá své brány ve středu 16. června a provozovatelé se těší na první návštěvníky letošní sezóny. Otevírají ve 14:00 hodin.

Koupaliště v Brumově-Bylnici

Provozní doba v měsíci červnu je:
pondělí – pátek   14 – 19 h
sobota – neděle   10 – 19 h

 

Koupalistě Pod Pecníkem již otevřelo, Sokolák až od července

 

Městská společnost Vsetínská sportovní již zprovoznila letní koupaliště Pod Pecníkem a chystá se i na otevření koupaliště Sokolák. První jmenované mohli lidé poprvé navštívit již v sobotu 12. června. Sokolák, který se otevře 1. července, bude nově umožněn v rámci zakoupení klasického vstupu do městských lázní.

 

„Naši pracovníci využili doby uzavření bazénů a koupališť k tomu, aby areály perfektně připravili na provoz. Věříme, že budou jejich návštěvníci spokojeni,“ uvedl místostarosta Tomáš Pifka, který je zároveň i jednatelem Vsetínské sportovní. Doplnil dále, že koupaliště bylo zbytečné připravovat na dřívější otevření, neboť ranní teploty na počátku června klesaly k pouhým 4 stupňům Celsia.

Koupalistě Pod Pecníkem ve Vsetíně

Otevírací doba koupaliště Pod Pecníkem je v červnu ve všední dny od 10 do 19 hodin, o víkendech pak od 10 do 20 hodin. V červenci a srpnu bude otevřeno každý den od 10 do 20 hodin. Stejně jako v loňském roce bude kvůli prokázání počtu návštěvníků vratná záloha ve výši 50 korun vybírána ke každému vstupu, tedy včetně dětí.

Základní celodenní vstupné je 100 korun, dětské a seniorské 60 korun. Permanentka Léto 2021, která obsahuje vždy 10 vstupů, bude v letošním roce platná pouze na koupaliště Pod Pecníkem.

 

-tz

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA