Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Městský zpravodaj mění svou tvář i jméno

date_range 28.Pro, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Místo Valašskoklobouckého zpravodaje dostanou občané v lednu 2016 do svých schránek Klobucký zpravodaj a místo dvoubarevného obdrží celobarevný magazín. Radnice se ve spolupráci s redakční radou pustila do modernizace časopisu, který bude vycházet ve stejném nákladu, opět měsíčně a zdarma pro každou domácnost.

„Myšlenka na barevný zpravodaj byla prvním impulzem k úpravám, další změny se při přípravě novoročního čísla logicky nabalily. Takže na občany čeká i nový název a vzhled titulní strany," vysvětlila starostka Eliška Olšáková. Je přesvědčená, že čtenáři ocení barevné a kvalitní fotografie, které mají ve zpravodaji nezastupitelné místo.

Foto MěÚ Valašské Klobouky

„Rada města Valašské Klobouky na své schůzi schválila statut zpravodaje, včetně ceníku za komerční a občanskou inzerci," informoval předseda redakční rady Petr Odehnal. „Nová pravidla omezují i délku článků, a to podle typu přispěvatele na 3600, 1800 nebo 900 znaků, včetně mezer," dodal Odehnal.

Na úhradě zvýšených nákladů za barevný tisk se budou podílet zisky z komerční a občanské inzerce a počítá se se stabilizací počtu stránek na 16. V únorovém čísle pak bude dopracováno i vnitřní členění zpravodaje.

  Statut Klobuckého zpravodaje [PDF, 1,3 MB] 

Sandra Novotná Kollerová

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA