Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Mezinárodní florbalový turnaj žen se vydařil

date_range 31.Srp, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Za velmi zdařilý lze považovat další ročník mezinárodního turnaje ve florbalu žen ve slavičínské sportovní hale. Pořadatelé tentokrát rozdělili akci do tří hracích dnů a turnaji to jen prospělo. Zápasy ve skupinách byly zahájeny již v pátek odpoledne a turnaj gradoval až v nedělním odpoledni, kde se utkaly dva nejlepší celky – úřadující mistr Slovenska z Pruského a extraligová Olomouc. Ve velmi kvalitním finálovém duelu byly nakonec šťastnější Slovenky, které vyhrály 3:2.
 
Skvělým výkonem se na turnaji prezentoval domácí ligový tým SK Snipers, který získal bronzovou příčku, kde udolal na samostatné nájezdy slovenskou Nemšovou. Slavičanky mohly pomýšlet i na ještě lepší umístění, když cestu do finále jim zatarasil olomoucký celek. Další náš regionální tým ze Vsetína skončil v turnaji na konečném 8. místě, když do Slavičína přicestovalo deset ženských florbalových výběrů, z toho hned čtveřice ze Slovenska.

Výsledky semifinále:

Pruské vs Nemšová 2:1 po sam. nájezdech
Slavičín vs Olomouc 2:3

O 3. místo:

Slavičín vs Nemšová 3:2 po sam. nájezdech

Finále:

Pruské vs Olomouc 3:2
 
Konečné pořadí:

1. Pruské
2. Olomouc
3. Slavičín
4. Nemšová
5. Smolník
6. Nitra
7. Uherský Brod
8. Vsetín
9. Prostějov
10. Uh. Hradiště

-kos-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA