Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Miele: Kvalita a tradice pro váš domov

date_range 25.Čvn, 2024 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Ilustrační foto

Hledáte spotřebiče, které vám vydrží dlouhá léta a zajistí perfektní výsledky? Pak je pro vás Miele tou pravou volbou. Tato německá značka s více než 120letou historií je proslulá svým důrazem na kvalitu, inovace a spolehlivost.

 

Proč si vybrat Miele?

 

Tradice a inovace: Miele se již od roku 1899 zaměřuje na výrobu prémiových spotřebičů pro domácnost i profesionální použití. Za tu dobu si vybudovala pověst jedné z nejlepších značek na světě.

 

Kvalita a odolnost: Spotřebiče Miele jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů a procházejí přísnými testy, aby se zajistila jejich dlouhá životnost a bezproblémový provoz.

 

Perfektní výsledky: Miele klade velký důraz na funkčnost a efektivitu svých spotřebičů. Můžete se tak spolehnout na to, že dosáhnete vždy těch nejlepších výsledků, ať už perete prádlo, vaříte jídlo nebo uklízíte.

 

Široká nabídka produktů: Miele nabízí širokou škálu spotřebičů pro všechny vaše potřeby, od praček a sušiček přes trouby a chladničky až po vysavače a parní čističe.

 

Vynikající zákaznický servis: Miele se pyšní vynikající zákaznickou podporou. Můžete se spolehnout na to, že vám vždy ochotně pomohou s jakýmkoli dotazem nebo problémem.

 

Miele – to je investice do kvality, která se vám vrátí

 

Spotřebiče Miele sice patří mezi dražší, ale jejich kvalita a odolnost to plně ospravedlňují. Můžete si být jisti, že vám vydrží dlouhá léta a budete s nimi maximálně spokojeni.

 

 

 

Kde koupit Miele?

Spotřebiče Miele zakoupíte u autorizovaného prodejce:

 

Elektro Šindler

Družba 1180

763 31 Brumov-Bylnice

Tel.: +420 731 495 597

Email: sbbelektro@sbbelektro.cz

www.sbbelektro.cz

FB stránky ZDE

 

Neváhejte a investujte do kvality s Miele!

Miele – Immer Besser. Vždycky lepší.

www.miele.cz

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA