Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

MILWAUKEE Tour přijíždí do Křekova s exkluzivním hostem Erikem Caisem

date_range 02.Zář, 2022 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Ilustrační obrázek

MILWAUKEE Tour přijíždí do Křekova! Předváděcí akce proběhne v úterý 6. září 2022 od 9.00 do 15.00 hod. ve firmě OVESTA. Speciální sady nářadí MILWAUKEE za akční ceny, občerstvení a soutěž. Těšit se můžete také na exkluzivního hosta, kterým bude rallyový jezdec a účastník mistrovství světa Erik Cais. Do Křekova přijede se soutěžním vozem.

 

Zaregistrujte se ZDE a získejte dárek od MILWAUKEE, který si vyzvednete přímo v den akce ve firmě OVESTA v Křekově.

 

MILWAUKEE Tour 2022 je série akcí po celé České republice, během kterých mohou uživatelé otestovat produkty MILWAUKEE v Heavy Duty podmínkách, využít odborné rady přímo od odborníků a dozvědět se o nejnovějších inovacích určených pro různá řemesla. Využijte speciální nabídku dostupnou exkluzivně během akce. Máte možnost se zúčastnit soutěže Thunderbolt Challenge 2022 a vyhrát tak nářadí MILWAUKEE v hodnotě až 25 000 Kč!

 

 

 

MILWAUKEE Tour. Foto: archiv pořadatele

 

Milwaukee Electric Tool Corporation je celosvětově předním výrobcem Heavy-Duty elektrického ručního nářadí a příslušenství pro profesionální uživatele. Od svého založení v roce 1924 se společnost Milwaukee zaměřila na jediný cíl: vyrábět to nejlepší Heavy-Duty elektrické nářadí a příslušenství. Toto nářadí nabízí ve své prodejně firma OVESTA z Křekova.

 

PETR OVESNÝ – OVESTA
Křekov 3
766 01, Valašské Klobouky

telefon: +420 732 212 052

www.ovesta.cz

 

 

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA