Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Mini svatba v zimní kráse na Pláňavách

date_range 26.Úno, 2021 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Z natáčení svatebního editorialu. Video je součástí článku

Zimní svatební editorial z krámku Belle Boutique ve Valašských Kloboukách může být inspirací, že svatbu lze udělat krásnou a nezapomenutelnou třeba jen v úzkém kruhu nejbližších, v jakémkoliv prostředí či ročním období. Ať chceme nebo ne, k tomuto trendu pořádání svateb v menším počtu hostů zřejmě směřuje asi větší část svatební sezóny 2021.

 

Společnými silami vzniklo video i fotky, jako důkaz,  že i takovou  malou svatbu lze zrealizovat dle vlastních představ a stylově ji sladit  s jemnými doplňky, květinami i sladkými delikatesami v zimních tónech.

 

Svatební den má být především o Vás dvou, tak si ho udělejte krásný za každých okolností a podle toho co se Vám líbí.

 

Realizace projektu byla poněkud náročná, zejména vzhledem k nepředvídatelnosti počasí a výběru lokace. A jak už to bývá,  přání mít sníh bylo vyslyšeno doslova, přišla  přímo sněhová vánice. Možná i proto se tato pracovní spolupráce všech aktérů zimního editorialu Na Pláňavách stane nezapomenutelnou, plnou nových zkušeností, zážitků a předsevzetí ke zdolání další společné pracovní výzvy.

 

 

 

Foto z natáčení

 

O koncept videa a fotografií se postaral Michal Křižka, dort i veškeré sladké delikatesy v zimních barvách upekla  a naaranžovala Veronika Ovesná (Bakedbyveronika), která se stala současně i zimní nevěstou, dekorace a doplňky byly použity v ledově modrém stylu od holek ze svatební půjčovny Belle Boutique, zimní svatební kytici a květinové doplňky vytvořila Ivča Vaňková z téhož krámku.

 

Krásná svatební kytice měla svůj další příběh, stala se hlavní cenou soutěže v Belle Boutique a snad udělala výherci radost. Pro radost a inspiraci můžete i Vy shlédnout zimní svatební editorial z Belle Boutique.

 

Video:

 

Foto a video: Michal Křižka

Dekorace a květiny: Belle Boutique

Svatební kytice, věneček: @Ivca Vankova

Sladký bar: @bakedbyveronika

Model: Veronika Ovesná

Lokace: Pláňavy, Štítná nad Vláří

Koncept a realizace: Belle Boutique, @Lenka Rocakova, @Ivca Vankova

 

Belle Boutique ve Valašských Kloboukách

 

Kamenný obchůdek s bytovými doplňky ve vintage stylu, dekoračním textilem, přírodní kosmetikou a delikatesami. Půjčovna a prodejna svatebních doplňků, dekorací a aranžování slavnostních událostí.

 

tel.: +420 603 193 460
tel.: +420 605 953 855
email: info@belleboutique.cz

 

Masarykovo náměstí 175
766 01 Valašské Klobouky

 

Holky z Belle Boutique

 

FB stránky Belle Boutique

www.belleboutique.cz

 

 

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA