Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ministerstvo ocenilo kloboucký úřad

date_range 13.Úno, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Městský úřad Valašské Klobouky byl odměněn prestižní Cenou Ministerstva vnitra za kvalitu v územní veřejné správě za rok 2009, a to ve stupni „Organizace zvyšující kvalitu veřejné služby". Úřad získal toto ocenění za aplikaci modelu CAF, nástroje pro řízení kvality v organizaci veřejného sektoru. Cenu převzal starosta města Valašské Klobouky Dalibor Maniš na 6. Národní konferenci kvality ve veřejné správě, která se konala od 9. do 11. února v Táboře.

„Cena ministerstva vnitra a označení městského úřadu jakožto „Organizace zvyšující kvalitu veřejné služby" je pro nás velkou odměnou, které si nesmírně vážíme. Je odrazem úsilí všech zaměstnanců valašskoklobouckého městského úřadu o neustálé zlepšování služeb občanům, o otevřenost, vstřícnost a profesionalitu. Za to jim patří velké poděkování," uvedl při slavnostním předávání cen starosta Valašských Klobouk Dalibor Maniš. Městský úřad si toto ocenění zasloužil za prokazatelné zlepšení kvality v roce 2009, za komunikační otevřenost a práci na vztazích s veřejností, za zdokonalování systému poskytování služeb klientům i zlepšování interních procesů na základě sebehodnocení podle společného hodnotícího rámce CAF.

 

Starosta Valašských Klobouk Dalibor Maniš s ministrem vnitra Martinem Pecinou

více fotek

 
„Prestižní uznání je pro nás velkou motivací, abychom se nadále a intenzivně věnovali řízení kvality a zlepšování všech procesů v chodu úřadu. Plánujeme, že se zaměříme také na další modely zkvalitňování veřejné služby, jako například Místní Agendu 21, která se za účasti veřejnosti zabývá zlepšováním správy věcí veřejných a strategického plánování, nebo také na Chartu občana, která definuje standardy služeb klientům a jejich práva a povinnosti," sdělil o dalších záměrech úřadu jeho tajemník Karel Švach. Valašskokloboucká radnice byla jednou ze šestnácti organizací veřejné služby z celé republiky, které v aktuálním ročníku hodnocení bronzový stupeň ceny za kvalitu získaly.

Slavnostní předávání cen se uskutečnilo v rámci 6. Národní konference kvality ve veřejné správě v Táboře. Starosta Dalibor Maniš převzal diplom pro Městský úřad Valašské Klobouky z rukou starostky města Tábora Hany Randové a náměstka ministra vnitra pro veřejnou správu Richarda Nouzy. Celkem bylo některou ze tří kategorií cen ministerstva za kvalitu a inovaci odměněno čtyřicet institucí veřejné správy. Konference se zúčastnilo více než tři sta odborníků a zástupců oceněných úřadů. K hlavním referátům a diskusím patřila podpora inovací a zvyšování efektivnosti ve veřejné správě, rozvoj lidských zdrojů, komunikace s veřejností a využití moderních informačních technologií.

 
Lenka Zvonková
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA