Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Místo na přehradě skončily děti v nemocnici

date_range 21.Čvc, 2013 featured_play_list Aktuality

 

V sobotu 20. července krátce po poledni došlo na silnici mezi Luhačovicemi a Dolní Lhotou, nedaleko odbočky na přehradu, k dopravní nehodě dvou osobních automobilů. Na místo vyjeli policisté, hasiči a záchranáři.

„Čelně se zde střetla Felicie a Volkswagen. V jednom voze cestovala žena se dvěma dětmi na luhačovickou přehradu, ve Felicii pouze řidič. Všichni pasažéři byli odvezeni k dalšímu vyšetření do nemocnice," uvedl Vít Rušar z krajského střediska hasičů ve Zlíně.

foto HZS Zlínského kraje    další fotografie

Hasiči provedli protipožární zabezpečení vozidel a do příjezdu dopravní policie kyvadlově řídili obtížný průjezd místem nehody. Po jejím zaměření a vyšetření byly vraky vozidel naloženy na odtahové vozy.

„Naši muži pak očistili silnici od uniklých provozních kapalin. Poté se obě jednotky vrátily na své základny. Zásah trval přes tři hodiny," dodal Vít Rušar.

Kdo nehodu zavinil, teď šetří policie.

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA