Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Mistrovství kraje v kuželkách má své vítěze

date_range 24.Úno, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 

V kuželnách ve Slavičíně a ve Valašském Meziříčí proběhlo Mistrovství Zlínského kraje v kuželkách jednotlivců pro rok 2011. Soutěž žáků a žákyň proběhla ve slavičínské kuželně v sobotu 19. února a mezi žáky se z titulu a postupu do Mistrovství České republiky radoval domácí Jakub Pekárek. Ten jako jediný z jednotlivých účastníků překonal magickou hranici 400 bodů. Na druhém místě skončil Bureš z TJ Valašské Meziříčí.

Děvčata soutěžila taktéž na slavičínské dvoudráze a prvenství tentokrát putovalo do Valašského Meziříčí zásluhou Natálie Topičové, která naházela úctyhodných 436 bodů. Spolu s Topičovou si postup do Mistrovství ČR vybojovala i otrokovická Divílková.

 

foto Libor Pekárek

 
Dorostenecká soutěž proběhla na čtyřdráze ve Valašském Meziříčí taktéž v sobotu 19. února a z prvenství se radoval vsetínský Bělíček. Ten společně s Topičem postoupil z TJ Valašské Meziříčí na Mistrovství ČR. Obhájce prvenství Rosťa Gorecký z KK CAMO Slavičín skončil tentokrát na 5. místě.

V dorostenkách se nejvíce dařilo Pitronové z Kroměříže, ale postup na republikové mistrovství si vybojovaly i regionální hráčky Zubajová (TJ Valašské Meziříčí) a Pavelková (Zbrojovka Vsetín).

Zbývající elitní kategorie – muži – LUHAČOVICE, ženy – VAL.MEZIŘÍČÍ, junioři a juniorky – ZLÍN se budou hrát ve dnech 12. – 13.3.2011

 
-kos-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA