Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Mistryně budou vyučovat pečení perníků

date_range 30.Lis, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Naučit se umění vsetínských cukrářek – novopečených zlatých medailistek letošního ročníku světového poháru v kulinářství se mohou všichni, kteří se v úterý 30. listopadu a ve středu 1. prosince zúčastní dvoudenního kurzu zdobení perníčků. Pořádá jej Střední odborná škola Josefa Sousedíka a povede jej mimo jiné Jaroslava Londová, která společně se svými studentkami vytvořila jedinečnou perníkovou kompozici, která v Lucembursku oslnila svět.

Na tomto kurzu se zájemci dozví tajemství jedinečné polevy, kterou lze malovat tak jemné vzory, že si jej snadno můžete splést s opravdovou krajkou. „Kurz proběhne vždy od 15:30 do 18:30 hodin v prostorách Střední odborné školy Josefa Sousedíka," informovala Jaroslava Londová.

Přihlašovat se můžete na e-mailových adresách l.jaroslava@seznam.cz  nebo vladka.pol@seznam.cz . V ceně kurzu ve výši 1000 korun je zahrnuto příjemné občerstvení, každý z účastníků navíc obdrží receptový sešit s postupy.

Eva Stejskalová

 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA