Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Mladá řidička převrátila Felicii na střechu

date_range 26.Pro, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Dne 25.12.2010 v 16:27 hod. byli hasiči požádáni o pomoc po vážné dopravní nehodě ve Valašských Kloboukách.

Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů z Valašských Klobouk s jedním zásahovým vozem. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že došlo k havárii osobního auta zn. Š Felicia, které následně narazilo do dalšího zaparkovaného osobního vozu.

Mladá řidička nezvládla jízdu na zledovatělé vozovce a havarovala mimo komunikaci. Při havárii se auto dostalo přes chodník a narazilo do stromu. Po nárazu do stromu se vůz převrátil na střechu. Při havárii bylo zachyceno také jedno ze zaparkovaných aut, které bylo částečně poškozeno. Jako první u nehody pomáhali místní občané.

 

foto HZS Zlínského kraje    více fotek

 
Z nedaleké stanice byli hasiči na místě do jedné minuty od výjezdu. Všech pět pasažérů z osobního auta bylo už venku a nebylo nutné nikoho vyprošťovat. Jednalo se o tři dospělé a dvě děti. Čtyři z nich byli při havárii zraněni.

Po příjezdu posádky zdravotnické záchranné služby byli zranění převezeni na místní polikliniku k ošetření a další odborné zdravotnické péči. Následně byli do nemocnice ve Zlíně převezeni dva dospělí a jedno dítě.

Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byla částečně omezena průjezdnost centrem města. Po zadokumentování nehody hasiči převrátili vrak vozu zpět na kola a drobný únik provozních kapalin zlikvidovali sorbenty.

 
Ivo Mitáček
HZS Zlínského kraje
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA