Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Mladá řidička sjela po Silvestru do potoka. Nadýchala přes 2 promile

date_range 02.Led, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Nehoda u Prlova, foto: HZS

Policisté hodnotí oslavy Silvestra za stejně rušné jako v loňském roce. Od silvestrovské půlnoci do sedmé hodiny ranní zaevidovali operační důstojníci ve Zlínském kraji okolo sedmi desítek událostí.

 

„Nejčastěji jsme řešili občanská soužití a narušení veřejného pořádku. Jednalo se především o fyzická napadání, agresivní chování osoba a drobná výtržnictví, která byla ve většině případů spojena s hojným požíváním alkoholu. Nejčastější oznámení byla o méně či více závažném fyzickém napadání, ať už v restauracích či na ulicích, tak v domácnostech mezi rodinnými příslušníky,“ uvedla mluvčí policistů Milena Šabatová.

 

Nehoda u Prlova, foto: HZS

 

Policisté zaznamenali také první dopravní nehody. První v tomto roce se stala čtyřicet minut po půlnoci mezi Šumicemi a Nezdenicemi. Alkohol u osmnáctiletého řidiče vyloučila dechová zkouška. „S alkoholem však měla problém dvaadvacetiletá řidička Toyoty, která sjela do potoka u obce Prlov. Policisté jí v dechu naměřili 2,22 promile. Mladá žena skončila se zraněním v nemocnici,“ popsala Milena Šabatová. Nehodu i nadále řeší dopravní policisté.

 

Klidný vstup do nového roku 2020 neměli ani hasiči. Po odbití půlnoci, během krátké chvíle vyjeli ve Zlínském kraji celkem ke 14 hlášeným událostem. Jednalo se o 9 požárů, 3 dopravní nehody (včetně té u Prlova) a 2 technické pomoci.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA