Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Mladé zdravotnice v Brně vybojovaly postup

date_range 28.Kvě, 2012 featured_play_list Aktuality

 

V pátek 25. května 2012 se v Brně – Černovicích konalo krajské kolo soutěže hlídek mladých zdravotníků. Krajského kola se účastnilo 10 nejúspěšnějších družstev, která do krajského kola postoupila z okresních kol.

„Soutěž probíhala na stanovištích, kde pětičlenná družstva musela prokázat znalosti v poskytování první pomoci na namaskovaných figurantech, obvazové technice, přenosu raněných a znalostech dopravní výchovy," uvedla Ludmila Šulcová, vedoucí kroužku mladých zdravotníků ze Základní školy ve Valašských Kloboukách.

foto Ludmila Šulcová   více fotek

Po náročném a vyrovnaném boji kloboucká hlídka ve složení: Bára Řepová, Marie Kolajová, Jana Česneková, Magdaléna Martinková a Zuzana Butorová, vybojovala vynikající první místo.

„Toto umístnění zajistilo našim děvčatům postup do celonárodního kola HLÍDEK MLADÝCH ZDRAVOTNÍKŮ, které proběhne 16.6.2012 v Blansku," dodala Šulcová.

-red-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA