Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Mladí Brumovjané skočili v turnaji čtvrtí

date_range 26.Dub, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Uplynulý čtvrtek se na nově vybudované brumovské umělce uskutečnil 1.ročník mládežnického turnaje O pohár starosty města Zdeňka Blanaře. Organizátoři se tohoto turnaje zhostili více než se ctí, objednali si perfektní počasí a připravili i pro každý tým ideální hrací systém. Deset týmů kategorie U11 (ročníku 2000) z Čech i Slovenska se totiž utkalo každý s každým a nikdo tak nemohl v případě postupu nějak kalkulovat.

Turnaje se účastnily tyto týmy:

Elseremo Brumov, AS Trenčín (SR), FC Vítkovice, Tescoma Zlín, Slovan Bratislava (SR), Petržalka 1898 (SR), Frýdek – Místek, MŠK Žilina (SR), MFK Dubnica (SR).

Mladí Brumovjané si tentokrát napravili reputaci po výpadku na minulém turnaji v Brně a v silné konkurenci dokázali vybojovat skvělé 4. Místo, hned za renomovanými kluby – Zbrojovky Brno, Slovanu Bratislava a MŠK Žilina. Pro valašský klub je to tak další výborný výsledek, který jen potvrzuje velmi dobrou práci s mládeží v Brumově.

Konečné pořadí Velikonočního turnaje :

1. FC Zbrojovka Brno
2. Slovan Bratislava
3. MŠK Žilina
4. FC Elseremo Brumov
5. FC Tescoma Zlín
6. AS Trenčín
7. FC Petržalka 1898
8. MFK Dubnica
9. FC Vítkovice
10. Fotbal Frýdek – Místek

 
-kos-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA