Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Mladí hokejbalisté jsou mistry republiky

date_range 24.Kvě, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Mladší hokejbalový dorost Vsetína vybojoval titul mistra republiky. O celkovém vítězství tohoto týmu v letošní sezoně rozhodlo poslední finálové utkání s Kladnem, které se odehrálo na vsetínském hřišti za průmyslovou školou. Tuto podívanou si nenechaly ujít na tři stovky diváků.
 
Svěřenci trenéra Miroslava Minarčíka postupovali vyřazovacími boji nečekaně hladce, ačkoliv do nich postoupili až z osmé příčky. Nejprve vyřadili 3:0 na zápasy vítěze základní části Plzeň, aby se v semifinále utkali s Ústím nad Labem. I přes tento tým Valaši prošli bez ztráty kytičky a postoupili do finále s Kladnem. V Kladně první zápas sice prohráli vysoko 12:0, v dalších utkáních už ale nezaváhali. Napodruhé Kladno porazili 7:4 a vítězné tažení dokončili uplynulý víkend na Vsetíně. Nejdřív v sobotu zvítězili 4:3 a v nedělním utkání si již mistrovský titul nenechali vzít a svého finálového soupeře deklasovali 3:1 Mladší dorostenci HBC Svět oken Vsetín tak porazili HBC Alpiq Kladno 3 : 1 na zápasy a stali se mistry České republiky pro sezonu 2009-2010.
 

foto archív HBC Vsetín

 
Vsetínskému hokejbalovému klubu tak přibyla do sbírky už jedenáctá zlatá medaile od roku 1997, kdy byl klub založen. Přitom jen tato generace hokejbalistů vybojovala už třetí mistrovský titul.

Eva Stejskalová

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA