Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Mladí rockeři z Valašska vydali nový videoklip

date_range 30.Dub, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Kapela Horizont

Kapela Horizont neotálí a vydává klip se skladbou Křišťálově čistý a hymnu firmy vyrábějící brambůrky skladbu s názvem Cyril. Co kapela dělá v době Korona viru, co plánuje do budoucna a o čem songy jsou se rozpovídal frontman rockové party z Vysokého Pole Lukáš Fojtů:

 

Letošním rokem jsme do našeho seznamu vydaných skladeb přidali dvě další pecky. 2. května tomu budou tři měsíce co spatřila světlo světa naše srdeční záležitost “Křišťálově čistý”.

 

 

Často se dozvídáme, že je pro naše fanoušky tato záležitost melancholická, smutná a pro některé i plná slz a to je náš “Křišťál.” Píseň o ztrátě, ale také o naději. Skvělý text od našeho kapelníka Honzy doplněný ponurou muzikou a pěkným klipem od mladého a talentovaného Romana Vašičky. Samozřejmě nechceme šířit negativní náladu a proto hned další vydaný song “Cyril”, který se stal hymnou firmy Krajčí Plus, je především spjat s naším krásným Valašským krajem, který proplétá spousta tradic. Již v této době měla být doplněna klipem, avšak z důvodu pandemie se tak zatím neděje. Můžete ji alespoň zhlédnout s lyric videm.

 

 

Nejen tyto dvě písně, ale i připomenutí starší songů a nových pecek mohli naši fanoušci slyšet v sobotu při streamu koncertu z naší zkušebny, jehož záznam je nyní k vidění též na YouTube v kanálu Horizont Official. Zvolili jsme live video, jelikož nám bylo líto zrušených koncertů a tak jsme našim fanouškům chtěli nabídnout naše písničky alespoň touto formou. Tímto bychom jim také chtěli vyjádřit obrovské poděkování. Na konci streamu počet sledujících ukazoval neuvěřitelné číslo 500, což pro nás bylo velice krásné překvapení. Moc nás lidé překvapili a patři jim ještě jedno velké díky! Nesmíme opomenout našeho kameramana Dominika Zbořila a IT pracovníka Filipa Miškaříka. Všichni nám pomohli s propagací a vůbec s tím, aby se stream mohl konat.

 

 

Nyní uvidíme jak se bude situace vyvíjet dál. Spoustu koncertů a turné se přesunulo pořadateli na příští rok. Doufáme, že koncem srpna by mohlo pár akcí proběhnout, ale těžko předpovídat. Jinak chystáme na září menší překvapení, ale to bychom zatím prozrazovat nechtěli. Snad se všechno dá do té doby do pořádku a my se budeme moci potkat na akcích a užít si je to společně.

 

 

Více o kapele najdete na jejich webu www.horizontofficial.cz

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA