Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Mladíci ukradli na Trnkobraní 8 sudů piv

date_range 20.Srp, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Přímo při letošním festivalu Trnkobraní sdělil komisař kriminální policie ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání trestného činu krádež třem dosud netrestaným mladým mužům ve věku 18, 18 a 26 let z Jihočeského kraje.

 Odcizené sudy i plechovky se našly                  foto: PČR

„V noci z pátku na sobotu se opili, a když šli kolem stánku a kamionu jednoho pivovaru, dostali nápad. Postupně z kamionu odcizili 8 pivních sudů a 48 plechovek piva celkově za patnáct tisíc korun, které naložili do svého vozidla a usnuli. Ráno je vzbudili členové bezpečnostní agentury, kteří hledali odcizené sudy," popsala tisková mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

Lupiči se ke krádeži přiznali s tím, že to byla hloupost z opilosti. Policisté mladé muže převezli na obvodní oddělení k výslechu. Za trestný čin krádež jim hrozí trest odnětí svobody až na dva roky. 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA