Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Mladík donesl na policejní stanici ve Slavičíně nalezenou peněženku

date_range 17.Kvě, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: archiv redakce

Velmi příjemně překvapený byl v neděli odpoledne pětatřicetiletý muž z obce u Valašských Klobouk, když mu zavolali policisté ze Slavičína, že mu chtějí vrátit jeho ztracenou peněženku, dokonce i s doklady a s hotovostí téměř šestnáct tisíc korun.

 

Muž peněženku zřejmě ztratil při jízdě v autě tentýž den dopoledne. Na silnici za obcí Křekov u Valašských Klobouk ji našel teprve sedmnáctiletý mladík.„Všiml si, že uvnitř jsou osobní doklady, palivová karta určená k čerpání pohonných hmot, dvě platební karty a větší obnos peněz. Přesto nezaváhal a peněženku vložil do schránky důvěry, která je umístěna na budově Obvodního oddělení policie ve Slavičíně,“ popsala mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

 

Každý kdo najde zracenou věc, by ji měl vrátit zpět majiteli. „Těší nás, že i v dnešní době se najdou poctiví lidé, kteří dodržují základní pravidla lidské slušnosti. Mladému muži děkujeme,“ dodala Monika Kozumplíková.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA