Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Mladík jezdil městem autem svého otce

date_range 24.Úno, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
V sobotu dne 21.2.2009, dvacet minut před jedenáctou hodinou večer, byl ve Slavičíně hlídkou zdejšího obvodního oddělení policie zastaven červeným nápisem STOP řidič osobního vozidla. Vozidlo bylo policisty spatřeno v Hrádku poblíž restaurace U Zemánků, jak jede vysokou rychlostí směrem do centra města. Informoval o tom vedoucí zdejšího oddělení Vratislav Hruška.

Hlídka slavičínských policistů se jej proto rozhodla zkontrolovat. „Řidič u sebe neměl žádné doklady. Navíc vyšlo najevo, že ve skutečnosti se ani nejedná o řidiče, ale osobu mladistvou, která nevlastní vůbec řidičské oprávnění," popsal situaci Hruška.

 

Foto

ilustrační foto St.Fuks

 
Ještě větší překvapení čekalo na policisty po provedení dechové zkoušky. „Ta prokázala více jak jednu promile alkoholu v krvi. Mladík byl vyzván k lékařskému vyšetření spojeného s odběrem biologického materiálu na zjištění alkoholu v krvi, kterému se dobrovolně podrobil," pokračuje šéf policistů ve Slavičíně.

Policisté při dalším šetření navíc zjistili, že mladík si motorové vozidlo vypůjčil od svého otce, samozřejmě bez jeho vědomí. „Po provedených úkonech byl mladý „dobrodruh" předán do místa bydliště svému otci," dodal Vratislav Hruška.

Svým nezodpovědným jednáním je mladík podezřelý ze spáchání hned tří trestných činů. A to trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, řízení motorového vozidla bez řidičského oprávnění a neoprávněné užívání cizí věci.

 
 
StF
 
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA