Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Mladík ze Vsetínska padělal pětitisícovku

date_range 20.Říj, 2011 featured_play_list Aktuality

 

Kriminalisté z odboru hospodářské kriminality zlínského krajského ředitelství vyšetřují další případ padělání peněz. Tentokrát z trestného činu podezřívají jednadvacetiletého muže ze Vsetínska.

„Muž si podle všeho vytiskl v bytě své matky na barevné tiskárně bankovku nominální hodnoty 5000 Kč. Podle odborníků šlo o vydařený padělek. S tím pachatel zaplatil za motorku," informovala o případu mluvčí policistů Jana Bartíková. V jednom dni se tento muž dopustil hned dvou trestných činů. Tím druhým bylo to, že odjel na staronové motorce přesto, že mu soud na jeden rok zakázal řízení.

„Muže jsme obvinili z trestných činů podvod, padělání a pozměnění peněz a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Nejvyšší sankce je právě za padělání peněz a jejich udávání do oběhu," dodává Bartíková. Tady zákon umožňuje trest odnětí svobody na tři až osm let.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA