Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Muž týral své blízké. Z domu ho musela vykázat policie

date_range 29.Říj, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: archiv redakce

Během uplynulého prodlouženého víkendu vykázali policisté pětadvacetiletého muže z obydlí. Důvod? Agresor z obce u Valašských Klobouk opakovaně hrubě a bezcitně týrá své blízké, rodiče ve věku padesát a dvaapadesát let a osmnáctiletou sestru, s nimiž žije v rodinném domě.

 

„Všichni ohrožení mají z jeho chování strach, proto často jeho agresivní chování policii neoznamovali. Mladý muž je závislý na alkoholu. Reálně hrozilo, že v napadání svých blízkých bude i po zákroku policistů pokračovat,“ zdůvodnila vykázání mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

 

Výtržník má na dobu deseti dnů zakázáno stýkat se nebo navazovat kontakty s ohroženými osobami, stejně tak se musí zdržet vstupu do obydlí a jeho okolí. Pokud tento zákaz poruší, dopustí se dalšího protiprávního jednání v přestupkové rovině. Rodinní příslušníci mají možnost podat žádost o prodloužení vykázání, a to opakovaně.

 

Agresivní jednání je předmětem dalšího prověřování policistů. „V případě, že se bude jednat o přestupek proti občanskému soužití, hrozí mu ve správním řízení několikatisícová pokuta. Pokud budou policisté případ prověřovat jako podezření z násilného trestného činu, hrozí agresorovi několikaleté vězení,“ dodala Monika Kozumplíková.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA