Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Mladý řidič dostal smyk a vjel přímo před autobus

date_range 04.Říj, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Jednu zaklíněnou osobu musel hasiči z osobního auta vyprostit, foto: HZS

Dopravní nehoda osobního vozidla a autobusu se odehrála ve čtvrtek krátce po čtvrté hodině odpolední v obci Sehradice. Devatenáctiletý řidič osobního vozidla značky Vokswagen narazil do protijedoucího linkového autobusu s třiceti cestujícími.

 

Řidič osobního vozidla i jeho o rok mladší spolujezdec utrpěli při nehodě těžká zranění. Řidič autobusu i všichni cestující vyvázli z nehody bez zranění. „Po příjezdu na místo hasiči vyprostili jednu zaklíněnou osobu z osobního auta, kterou předali záchranářům. V osobním vozidle byla ještě jedna zraněná osoba, která však nepotřebovala při opuštění auta pomoc hasičů. Obě osoby byly převezeny do nemocnice k dalšímu ošetření,” popsala mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

 

Posádka Volkswagenu Golf jela ve směru ze Sehradic na Dolní Lhotu. „V zatáčce se řidič zřejmě lekl projíždějícího vozidla, strhl řízení, dostal smyk a boční částí narazil do linkového autobusu, který jel v protisměru. Dechové zkoušky i zkoušky na přítomnost drog byly u všech účastníků dopravní nehody negativní. Celková škoda se vyšplhala na dvě stě osmdesát tisíc korun,” uvedla mluvčí policistů Monika Kozumplíková. Na místě nehody zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému.

 

Okolnosti dopravní nehody jsou předmětem šetření zlínských kriminalistů, kteří u dopravní nehody zasahovali společně s dopravními policisty. Dopravce zajistil cestujícím náhradní autobus.

 

Foto: HZS a PČR

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi