Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Mladý řidič havaroval, jeho vůz začal hořet

date_range 24.Úno, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Ve středu 24.února vyjížděli profesionální i dobrovolní hasiči z Luhačovic k havárii osobního auta. Patnáct minut před sedmou ráno tu ve směru k obci Polichno vůz Škoda Favorit, řízený devatenáctiletým mladíkem, nejdříve vylétl mimo silnici a poté i začal hořet. Informoval o tom mluvčí krajských hasičů Ivo Mitáček.

„Vozidlo narazilo do malého mostku, který ho katapultoval. Po asi osmimetrovém letu vozidlo ve vzduchu narazilo do vzrostlé vrby a z třímetrové výšky spadlo na zem. Po dopadu se auto převrátilo na bok a začalo hořet," informoval mluvčí.

 

foto HZS Zlínského kraje    více fotek

 
Řidič se stačil i přes svá zranění z hořícího vraku auta dostat ven. Následně si ho do své péče převzala posádka zdravotnické záchranné služby. Po ošetření byl odvezen do nemocnice.

„Hasiči se proto věnovali uhašení požáru. Pomocí vysokotlakého proudu vody byly plameny rychle sraženy. Zásahem se podařilo zásahem zabránit zničení celého vozu," podotkl Mitáček.

Silnice byla v úseku Luhačovice – Polichno znovu značně namrzlá a hasiči žádali o vyslání posypového vozu správce komunikace. Kolem místa nehody a požáru byla nejdříve doprava zcela zastavena. „Při následném uvolnění jednoho z jízdních pruhů došlo při couvání zásahového vozidla dobrovolných hasičů z Luhačovic k lehké dopravní nehodě s odstaveným vozidlem policistů," dodal Ivo Mitáček.

Dopravu v místě řídili policisté kyvadlově po jedné polovině vozovky. Po zadokumentování dopravní havárie hasiči vrak vozu převrátili zpět na kola.

 
-red-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA