Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Mlžná brána zpříjemňuje léto na nádvoří podnikatelského inkubátoru

date_range 26.Čvc, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Mlžná brána, foto: Valašskokloboucké podnikatelské centrum

Nově byly do areálu nádvoří podnikatelského inkubátoru ve Valašských Kloboukách umístěny 2 sady paletového sedacího nábytku, sedací vaky či květináče s teplomilnými kytkami, které mají spolu s dříve umístěným levandulovým vyvýšeným záhonem ještě více podtrhnout atmosféru letní pohody. Zejména děti pak uvítají instalaci mlžné brány nad dětským hřištěm a přilehlým trávníkem. Mlžné brány s rozprašující vodou zpříjemňují letní vedra a upravují klima v dosahu tohoto vodního prvku. Přibude rovněž cedule pro malování křídami.

 

„Smyslem celé akce je vytvořit příjemné a kreativní prostředí, které může být ve městě dále znásobeno a prospěje tak celkovému vzhledu Valašských Klobouk. Město k tomu přispělo pořízením malého koncertního pódia na míru prostoru podnikatelského inkubátoru, které je zároveň komfortním i pro kapely,“ uvedla Eliška Olšáková, starostka města.

 

Prvky byly osazeny podle studie exteriéru areálu VPC, kterou navrhli a zrealizovali místní designéři Kristýna Fuksová a Jan Zainer. „Pevně doufáme, že těmito opatřeními se areál podnikatelského inkubátoru stane jakýmsi obývacím pokojem města,“ prohlásila autorka Kristýna Fuksová.

Paletový nabýtek od místních designérů Kristýny Fuksové a Jana Zainera

Zatím se jedná o první etapu, v dalších letech budou dle studie přibývat další prvky. „Život v areálu se tak více rozvrství a přibude i soukromí. Nájemci prostor mohou využívat prvky k jednáním, hosté kavárny mohou využívat nového mobiliáře k pohodlnějšímu a volnějšímu sezení, turisté zase naopak mohou využít aranžmá k fotce z výletu díky nerušivému dřevěnému pozadí,” podotkl Petr Kozel, jednatel podnikatelského inkubátoru.

 

Mlžnou bránu instalovala inkubovaná firma ENEVO. Sedací sady a další textilie budou ve venkovním prostoru umístěny v rámci provozní doby kavárny Dvojka.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA