Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Moderní technika není věda, slibuje nový kurz ve Vysokém Poli

date_range 13.Zář, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Od září se budou moct zájemci z řad matek na rodičovské dovolené, lidí v produktivním věku nebo seniorů zdokonalit v dovednostech potřebných pro orientaci v digitálním světě. Pro každou skupinu budou připraveny celkem čtyři workshopy tematicky zaměřené například na bezpečnost na internetu, efektivní vyhledávání a ověřování informací, komunikační kanály, bankovní identitu nebo práci se soubory. „Uvítáme každého, kdo má chuť a cítí na sobě, že by rád zlepšil své schopnosti a znalosti, jak v práci na PC, tak při využívání internetu. Na každém workshopu se bude podílet 5 realizátorů, tak aby byl prostor i pro individuální pomoc. Témata jednotlivých workshopů je realizační tým schopen přizpůsobit účastníkům dle jejich preferencí,“ říká za organizátory Lucie Čížová.

 

Jednotlivá setkání se uskuteční ve Vysokém Poli v budově obecního úřadu. Zájemci se mohou přihlásit na tel. 731358765 nebo na emailu lucie.solidarni@seznam.cz, počet míst je omezený. Každý workshop bude mít kapacitu cca 15 míst. Zájemce může přijít pouze na jeden workshop, který jej zaměřením nejvíce osloví, případně absolvovat všechny 4 pro danou skupinu.

 

 

Není povinností mít s sebou vlastní notebook, organizátoři jej v případě potřeby zajistí. Nabízí rovněž odvoz a dovoz účastníků na workshopy, tak aby nebyla doprava překážkou, případných zájemců se akcí zúčastnit. Doprava bude zdarma. Realizátoři projektu mysleli i na hlídání dětí matek na rodičovské dovolené. Pokud nebude mít maminka jinou možnost, jak zajistit hlídání svých dětí, bude mít možnost využít chůvu, která bude po dobu workshopu k dispozici.

 

Kurz bude realizován v rámci programu Evropský sbor solidarity. Jak už název napovídá, jedná se o Solidární projekt, proto je kurz zdarma. Více informací se zájemci dozví na facebookových stránkách ZDE nebo na emailu lucie.solidarni@seznam.cz.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA