Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Moštárna v Kloboukách zahájila sezónu

date_range 28.Srp, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Dobrá zpráva pro sadaře a všechny, kteří mají na své zahradě jabloně. Moštárna ve Valašských Kloboukách hlásí zahájení moštování pro veřejnost, lidé si mohou nechat v moštárně vylisovat svá jablka a to na kvalitních moderních nerezových strojích.

Je zahájen i výkup jablek. Je nutné se předem telefonicky domluvit.

 Kvalitní moderní nerezové stroje

Jak probíhá moštování?

Po telefonické domluvě přiveze zákazník ve smluvený čas své ovoce do moštárny. Poté bude ovoce vylisováno, zpasterováno a zabaleno do sáčků Bag in Box. Zákazníka telefonicky nebo formou SMS upozorní, že si může hotový mošt vyzvednout. Výroba moštů probíhá na moderních nerezových strojích. Více informací a cenách najdete na webových stránkách moštárny.

Výkup jablek

Moštárna zahajuje i výkup jablek. Výkupní cena je nyní stanovena na 2,50 Kč/kg. Stromy zbytečně netřepejte, jablka musí být zralá, chutná, čistá a nenahnilá. „Ceníme si místních a původních druhů jabloní, které nejsou pěstovány v moderních sadech, jablka nejsou stříkaná a uměle hnojená. Sami vlastníme bio sady, ze kterých produkujeme mošty," sdělil majitel moštárny pan Šenkeřík.

Kde moštárnu najdete:

Více informací naleznete na:

 

-reklamní sdělení- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA