Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Mosty nové cyklostezky na Sv. Štěpán jsou navrženy, aby odolaly stoleté vodě

date_range 24.Srp, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Další z mostů přes řeku Vláru je na svém místě, foto: archiv města Brumov-Bylnice

Výstavba cyklostezky směrem z Bylnice na Sv. Štěpán je v plném proudu a vše tak pokračuje dle stanoveného harmonogramu. Část projektu realizovaná Městem Brumov-Bylnice je úsek o celkové délce 3,184 km se třemi lávkami. Stezka se dvěma jízdními pruhy bude mít šířku 1,25 m. Navazuje na již hotový sjezd z mostu 2. etapy a pokračuje k „Hájence“.

 

V současnosti jsou již položeny všechny tři konstrukce mostů, vedoucí přes řeku Vláru. Mosty byly naprojektovány tak, aby odolaly stoletému průtoku vody v korytě. Tato část cyklostezky se poté napojí na stávající místní komunikaci ve Svatém Štěpánu za bývalým závodem Watex.

 

Osazování nových lávek, foto: archiv města Brumov-Bylnice

 

Až do podzimu je cyklostezka stále staveništěm, z tohoto důvodu se nedoporučuje pohybovat v místech výstavby cyklostezky.

 

-tz-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA