Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Motivem svatebních šatú zůstává romantika

date_range 28.Úno, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Každá žena touží být alespoň jednou za život opravdovou princeznou. A kdy jindy si to dopřát než právě o svatebním dnu. Těmto snům přejí i módní trendy. Lehké, vzdušné materiály, dokonalé střihy, jež zdůrazňují ženskost, udělají pohádkovou nevěstu z každé ženy.

Jednoduché a odlehčené střihy dávají šatům nádech jemnosti a volnosti. Vyvýšené pasy, dlouhé sukně podtrhují ženskost a smyslnost. Zakryté dekolty pak vzbuzují tajemno.
Z materiálů dominují lehké tyly. "Již delší čas je ustupováno od těžkých saténů, svůj návrat slaví tyl, jenž šaty dokonale provzdušní, dodá jim lehkost a volnost pohybu," vysvětluje Martina Bařinková, majitelka svatebního studia Magnólie v Lidečku.

Součástí svatebních šatů je i klasický dlouhý závoj. Dříve byly upřednostňovány pouze vlasové doplňky, dnes je samozřejmostí dlouhý závoj, který upravíme na míru podle výšky nevěsty.

 Trendy ve svatebních šatech (foto Lucie Mozgvová)   …fotogalerie

Jasným trendem zůstávají, romanticky pojaté modely svatebních šatů, široké i splývavé sukně, bolerka, bohaté řasení, nesmrtelná krajka, dokonale propracované detaily, živůtky s ornamenty, prvotřídní materiály a doplňky v podobě vějířů, paraplíček, pompadůrek atd. Oblíbené jsou variabilní šaty, z který se pouhým odepnutím spodní části šatů, stanou šaty kratké popůlnoční.

Jak je vidět, příští svatební sezona má skutečně co nabídnout a na své si určitě přijdou nejen romanticky založené nevěsty, ale i ty odvážnější, které milují originalitu a trochu netradiční, ale o to zajímavější nádech. V módě je zkrátka dovoleno téměř vše a dokonce už i v módě svatební.

Kolem svatebních příprav je spousty zařizování, a proto se snažíme našim zákazníků co nejvíce ulehčit. Mezi naše služby jsme nově zařadili: zhotovení svatebních oznámení, etikety na láhve, svatební SPZ, prodej spodního prádla a půjčení potahů na židle. Zajistíme také kompletní služby kadeřníka a vizážistky, floristky, cukrářky, hudby a fotografky.

Najdete nás v Lidečku na pile, také na webu www.studio-magnolie.cz
nebo na facebooku: www.facebook.com/SvatebniStudioMagnolie

-PR-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA