Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Motorest se změní na hotel s wellness

date_range 28.Dub, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Obec Lidečko hledá partnera ke spolufinancování rekonstrukce Motorestu Čertovy skály. Motorest Čertovy skály se nachází u silnice I/57 u hojně navštěvované přírodní památky Čertovy skály v Lidečku v regionu Hornolidečsko mezi městy Vsetín a Valašské Klobouky. Obec Lidečko zveřejnilo záměr pronájmu Motorestu Čertovy skály na dobu určitou a to na 20 let. Předmětem pronájmu je budova motorestu a pozemku pod ním. „V současné době je motorest uzavřen a je zpracována studie na jeho celkovou rekonstrukci. Základní podmínkou výzvy je spoluúčast na financování přestavby budovy z motorestu na hotel s ubytovací kapacitou cca 45 lůžek, restaurací, wellness a parkovištěm," uvedl starosta obce Lidečko, Ing. Vojtěch Ryza.

Studie rekonstrukce Motorestu Čertovy skály v Lidečku   celá studie ZDE   Podmínky pro zájemce

„Předpokládané dokončení přestavby očekáváme nejpozději do konce roku 2018," dodal starosta. Vybraný nájemce se bude podílet na konečném zpracování studie a na realizační dokumentaci. Podmínkou pro výběr nájemce je stanovení výše % podílu na celkové skutečné ceně přestavby motorestu, která bude vycházet z realizační dokumentace a výběrového řízení. Skutečná výše podílu na investici nájemcem bude umořena dlouhodobým pronájmem budovy a pozemku pod ní na dobu 20-ti let.

V plánované rekonstrukci za 30 mil. korun je mimo jiné zahrnut i wellness s bazénem a saunou
celá studie ZDE

Podmínky pro zájemce včetně studie rekonstrukce najdete na stránkách www.lidecko.cz/motorest-vyzva

-tz- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA