Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Motorka dopadla po kolizi mimo vozovku

date_range 30.Dub, 2013 featured_play_list Aktuality

 

V pondělí 29. dubna několik minut po půl šesté odpoledne havaroval u obce Leskovec motocykl. Podle prvotních informací se na místě nehody nacházela jedna zraněná osoba.

„Do sedmi minut od výjezdu ze stanice byla na místě události jednotka profesionálních hasičů ze stanice Vsetín. Následně velitel zásahu upřesnil operačnímu důstojníkovi, že zraněný řidič motocyklu je již v péči posádky zdravotnické záchranné služby a bude transportován do nemocnice," informoval mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

foto HZS Zlínského kraje    další foto

Motocykl značky Kawasaki se po kolizi s nákladním vozidlem nacházel v příkopu, několik metrů od krajnice vozovky. „Vhledem ke skutečnosti, že nebyl zjištěn žádný únik provozních kapalin a nebyl ani nijak omezen provoz na komunikaci, předala jednotka místo události policistům," dodal Netopil.

Jak k nehodě došlo teď šetří policie.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi