Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Osmapadesátiletý motorkář se u Slavičína srazil s automobilem. Na místě zemřel

date_range 12.Srp, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Tragická dopravní nehoda, foto: HZS

Další dopravní nehoda s tragickém koncem se stala v neděli po 17 hodině na Valašsku. Motorka se srazila s osobním automobilem a po nehodě vzplála. Profesionální i dobrovolní hasiči ze Slavičína motocykl uhasili a u vozidla provedli protipožární opatření.

 

„Střet motocyklu a osobního automobilu nepřežil osmapadesátiletý řidič motorky. Ten prozatím z neznámých příčin vjel do protisměru, ve kterém jelo osobní vozidlo. Střetu už nedokázal zabránit ani muž za řídítky, ani řidička automobilu. Ta skončila po čelním střetu v péči lékařů,“ uvedl mluvčí policistů Petr Jaroš.

 

U vážné nehody motorky a osobního auta zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému a komunikace je mezi Slavičínem a Petrůvkou v místě nehody obousměrně uzavřena (cca do 22:00).

 

„Motorkář utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě zemřel. Šetření nehody si převzala Policie ČR,“ uvedla mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

 

Foto: HZS

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA