Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Motorkář si kvůli psovi zlomil obě ruce

date_range 23.Bře, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
V pondělí 21.března před pátou hodinou odpoledne došlo ve Valašských Kloboukách k závažné dopravní nehodě. Havaroval zde čtyřiadvacetiletý motorkář, který se snažil vyhnout psovi. Informovala o tom mluvčí zlínských policistů Jana Bartíková.

„Volně pobíhající pes vběhl z pravé strany do cesty řidiči motocyklu. Aby se motorkář zvířeti vyhnul, přejel do protisměru, kde ale narazil na obrubník a upadl," uvedla mluvčí.

Pes z kolize vyvázl bez újmy na zdraví, ale motorkář má těžká zranění v podobě zlomených rukou. Lékaři dobu léčby odhadují na šest měsíců. Záchranáři ho odvezli do traumatologického oddělení zlínské nemocnice. „Dechová zkouška u motorkáře byla negativní. Škoda na motocyklu se pohybuje kolem pětiset korun," dodala Jana Bartíková.

 
-red-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA