Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Motorkářům hrozí pokuta až 100 tisíc korun

date_range 25.Dub, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Čtyřem motocyklistům, kteří jezdili na terénních motorkách po lesích a loukách v chráněné krajinné oblasti v katastru Hovězí, hrozí až 100 000 pokuta.

„Ve čtvrtek krátce před desátou hodinou dopoledne vyjížděli vsetínští policisté k Hovězí, kde měl řidič spadnout z motocyklu a způsobit si zranění. Kolegové zjistili, že zraněným motorkářem je pětadvacetiletý mladík z Huslenek, kterého odvezla rychlá záchranná služba se zraněním do vsetínské nemocnice," uvedla vsetínská policejní mluvčí Lenka Javorková.

Foto

ilustrační foto archív redakce

Na místě zvaném Stříbrník poblíž Hovězí, kde motocyklista spadl, byli další tři muži na terénních motocyklech, od kterých kolegové zjišťovali podrobnosti k pádu muže z motorky. Pětadvacetiletý mladý muž prý vyjížděl na motorce z lesa na louku a vyhýbal se další terénní motorce, na které jel šestatřicetiletý muž z Hovězí. Při vyhýbacím manévru pak mladší z mužů z motorky spadl.

„Oba pánové spolu s dalšími dvěma muži ve věku pětatřicet let z Karolinky a dalším pětadvacetiletým mužem z Huslenek porušili zákon o ochraně přírody a krajiny, který na řidiče, jež vjedou do chráněných krajinných oblastí mimo silnice a pozemní komunikace, pamatuje pokutou do výše 100 000 korun," podotkla Javorková. Vsetínští policisté věc oznámili Správě CHKO Beskydy, která bude přestupky motorkářů dále řešit.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA