Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Muž kradl ze zahrady hliník

date_range 04.Zář, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Hlídka rožnovských policistů zadržela koncem srpna muže, který kradl ze zahrady rodinného domku hliníkový odpad. Zloděj skončil ve vazební věznici v Ostravě, protože to nebyl jeho jediný prohřešek. Nedávno například vyhrožoval v bance úřednici, že ji zabije.

Poslední srpnovou noc zavolal na linku 158 padesátiletý muž, že mu někdo chodí po zahradě a krade hliníkový odpad. Policejní hlídka byla na místě za několik minut a muže na oplocené zahradě zadržela. Zloděj si svítil baterkou a chystal si do přepravek hliník k odcizení. „Skončil na policejní služebně a následující den jsme mu sdělili obvinění z krádeže. Řekl nám, že kradl proto, že měl hlad," uvedla tisková mluvčí Lenka Javorková.

Hliník chtěl udat ve sběrných surovinách a za utržené peníze si koupit jídlo. Nebylo to však jeho první setkání s policií. Jedenatřicetiletý cizinec, který už delší čas pobývá v Rožnově p. R., kde přespává ve svém autě, například počátkem července vyhrožoval úřednici v bance, že ji zabije. Agresivní muž přišel do banky s tím, že potřebuje peníze na živobytí a chce vydat sociální kartu. Pracovnice mu řekla, že karty nevydávají a poslala ho pryč. To muže rozzuřilo, ohnal se po ženě plastovou složkou s dokumenty a za hlasitých nadávek a výhružek zabitím, banku opustil. „Tenkrát jsme mu sdělili podezření z výtržnictví," informovala mluvčí. Dále má z minulosti na svědomí několik majetkových deliktů, a to převážně na Rožnovsku. Vloupal se například do zaparkovaného auta a dále do obchodu. „Jelikož se jedná o muže bez domova a bez příjmu, který se opakovaně dopouští trestné činnosti, podali jsme podnět na vzetí do vazby, který soud akceptoval," dodala mluvčí.

-tz-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA