Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Muž, který vykrádal chatky na Valašskoklobucku už sedí ve vězení

date_range 19.Bře, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: archiv PČR

Komisař kriminální policie ze Zlína obvinil jednapadesátiletého muže ze sousedního státu ze spáchání zločinu krádež a přečinů porušování domovní svobody a poškození cizí věci, protože koncem února za použití násilí neoprávněně vnikl, nebo se o to pokusil, do celkem jedenácti chat v chatových oblastech na Zlínsku včetně Valašskokloboucka (informovali jsme zde).

 

Všechny navštívené objekty prohledal, v některých zkonzumoval potraviny a alkoholické nápoje, v některých přespal. Z pěti chat potom odcizil oblečení, obuv, potraviny či alkohol. „Celková škoda, kterou způsobil jak poškozením objektů, tak odcizením věcí, činí téměř čtyřicet tisíc korun,“ uvedla mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

Ilustrační foto: archiv PČR

Obviněný recidivista, který byl v České republice již osmkrát soudně trestaný, je momentálně ve vazební věznici pro obdobnou trestnou činnost, které se dopouštěl na území celé Moravy. Ke krádežím se přiznal.

 

„Vzhledem k tomu, že krádeže spáchal v době trvání nouzové stavu na území celé republiky, hrozí mu až osmiletý trest odnětí svobody,“ dodala Monika Kozumplíková.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA