Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Muž napadl partnerku, v krvi měl tři promile

date_range 27.Úno, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Hned dva muži skončili v policejních celách za násilí, kterého se dopouštěli ve svých domácnostech. Přestupku proti občanskému soužití se podle všeho dopustil čtyřicetiletý muž z Valašskokloboucka. „Ten o víkendu napadal svou partnerku. Napřed na ni dorážel vulgárními výrazy, když však přešel k fyzickým útokům, žena zavolala pomoc. V napadání nepřestal ani po příjezdu naší hlídky," uvedla mluvčí zlínských policistů Jana Bartíková.

Policisté mu v krvi naměřili 2,97 promile. Poté jej eskortovali na záchytnou stanici kroměřížské nemocnice. „Za přestupek mu hrozí pokuta, částku v řádu tisíců korun bude muset uhradit i za nocleh v nemocnici. Snad tyto dva finanční tresty přispějí k jeho nápravě," dodala Bartíková.

Minulý týden ve čtvrtek 23. února došlo na Zlínsku k dalšímu napadení. Na sedmačtyřicetiletého otce tu nožem zaútočil devatenáctiletý syn. Muž se naštěstí útoku ubránil a zavolal na pomoc policii. Agresivnímu mladíkovi hrozí až na tři roky vězení.

-red-

 

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA