Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Muž našel v příkopu zraněného cyklistu

date_range 29.Srp, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
Dopravní policisté vyšetřují nehodu cyklisty, kterého našel jeho soused v sobotu 27.srpna kolem třetí hodiny ráno ležet v příkopě poblíž Velkých Karlovic. Policisté vyzývají případné svědky, aby se ozvali na policii.

Muž našel nejprve jízdní kolo, které bylo na vozovce a posléze zraněného muže v příkopě. „Ihned mu přivolal rychlou záchrannou službu, která ho odvezla nejprve do nemocnice ve Vsetíně odkud byl vrtulníkem transportován do nemocnice v Ostravě," popsala událost policejní mluvčí Lenka Javorková.

U zraněného osmatřicetiletého cyklisty z Velkých Karlovic byl nařízen odběr krve ke zjištění případného alkoholu. Jakým způsobem se do příkopu dostal, nyní šetří policisté.

„Jelikož jsou okolnosti nehody nejasné, žádáme o pomoc svědky. Jestli nehodu někdo viděl, ať neváhá a zavolá na bezplatnou linku 158 nebo přímo na dopravní inspektorát 974 680 254," sdělila Javorková.

Místo, kde byl cyklista nalezen, je asi 500 metrů nad odbočkou na Podťaté a Kasárna ve směru na Velké Karlovice a přímo naproti je cykloservis.

 
-red-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA