Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Muž oznámil policistům ve Slavičíně krádež hodinek za 654 tisíc

date_range 15.Lis, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: archiv redakce

V úterý 15 listopadu večer přijali policisté ve Slavičíně oznámení od devětadvacetiletého cizince ze sousedního státu o krádeži hodinek v hodnotě 654 tisíc korun, o které přišel zřejmě již v Praze, kde je ráno koupil.

 

Muž jel v úterý ráno společně se svým kamarádem do hlavního města vyzvednout si značkové hodinky, které si objednal a předem zaplatil. Jakmile si je vyzvedl, uložil je do cestovního kufru a ten umístil do zavazadlového prostoru vozidla. Zastavili se ještě na nákup v jednom z obchodních center v Praze. Hodinky při nákupu nechal uložené tam, kam je původně dal.

 

Po cestě z Prahy měli ještě jednu zastávku na čerpací stanici v našem regionu. „Ve vozidle zůstal řidič a majitel hodinek si šel koupit občerstvení. Po příchodu k vozu si vzal ze zavazadlového prostoru kufr a chtěl si prohlédnout nové hodinky. Čekalo ho ale nemilé překvapení. Hodinky v kufru nebyly. Prohledal celé auto, hledal i u svého kamaráda, ale hodinky bohužel nenašel,” popsala mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

 

Záhadnou krádeží se tak budou zabývat kriminalisté. Za krádež hrozí pachateli trest odnětí svobody až na pět let.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA