Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Muž se vloupal do několika boxů zásilkové služby

date_range 10.Úno, 2024 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: archiv redakce

Kriminalisté podali státnímu zástupci návrh na podání obžaloby proti obviněnému osmadvacetiletému recidivistovi z obce na Zlínsku, protože se v květnu a červenci loňského roku vloupal do několika úložných boxů zásilkové služby a odcizil z nich různé zboží. Za krádež a poškození cizí věci mu tak hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

 

Muž si prostřednictvím zásilkové služby objednal na dobírku různé zboží. „Jednalo se o blečení a boty na motocykl, desítky erotických pomůcek a náhradní díly na osobní vozidlo. Jako příjemce jednotlivých zásilek uvedl svoje známé a jako kontakt uvedl svoje telefonní číslo. Jakmile zásilky dorazily do příslušných úložných boxů v obcích na Zlínsku, několik jich vypáčil, a zásilky si vyzvedl bez zaplacení,“ popsala mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

 

Muž se vloupal do několika úložných boxů zásilkové služby. Foto: PČR

 

Škoda, kterou muž způsobil odcizením objednaného zboží, činí 37 tisíc korun, škoda, kterou způsobil poškozením jednotlivých schránek, je vyčíslena na 51 tisíc korun. Recidivista, který má v rejstříku trestů čtyři záznamy zejména za řízení vozidla pod vlivem návykové látky, svou vinu popřel.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA