Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Muž si kvůli nedbalosti zapálil dílnu i s autem

date_range 29.Bře, 2011 featured_play_list Aktuality
 
 
V pondělí 28.března, několik minut před půl osmou večer byli hasiči informováni o požáru dílny u domu v obci Liptál. Na místo vyjela jednotka profesionálních hasičů ze Vsetína se dvěma cisternami, kterou posílily jednotky dobrovolných hasičů z Liptálu a Jablůnky.

„Majitel domu prováděl ve své garáži opravu dodávkového automobilu. Při vyvařování zadní části došlo k požáru plastů a obložení. Muž se nejdříve snažil oheň uhasit sám. Nakonec ale zavolal hasiče," uvedl mluvčí krajských hasičů Ivo Mitáček.

 

foto HZS Zlínského kraje

 
První cisterna profesionálů ze Vsetína dorazila na místo za šest minut od výjezdu ze stanice. Hasičům se podařilo dostat z dílny včas tlakovou láhev na svařování a lokalizovat oheň tak, aby plameny nezasáhly rodinný dům.

„Plameny zničily dílnu u domu, opravované vozidlo a vybavení. Příčinou vzniku požáru byla nedbalost majitele při použití svářecí soupravy. Přestupkové jednání bylo vyřešeno na místě," dodal Ivo Mitáček.

Požárem způsobená škoda byla majitelem vyčíslena na 15.000 Kč. Zásahem hasičů se podařilo uchránit další majetek asi za 500 tis. Kč.

 
-red-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA