Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Muž vystoupil z auta na poslední chvíli

date_range 26.Lis, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
Naštěstí pouze jedním lehkým zraněním skončila havárie osobního auta BMW X5, která se stala v pátek 26.listopadu o půl třetí ráno mezi obcemi Ludkovice a Řetechov na Luhačovicku.

„Šestatřicetiletý řidič tvrdí, že z ničeho nic začalo hořet v motorové části vozu. Muž kvůli hustému kouři ztratil orientaci a sjel vpravo mimo vozovku. Zastavil asi po dvaceti metrech jízdy," uvedla policejní mluvčí Jana Bartíková.

 

foto PČR Zlín

 
Řidič se lehce zranil, když vystupoval z hořícího vozu a záchranáři jej proto odvezli do zlínské nemocnice. Řidič vystoupil „za pět minut dvanáct". Ihned potom se totiž celé auto vzňalo a dohašovali ho zlínští hasiči. Škoda se pohybuje kolem 150 tisíc korun.

„Luhačovičtí policisté řidiči udělali dechovou zkoušku, která byla negativní. Zlínští policisté se nyní touto havárií zabývají. Mimo jiné zjišťují přesnou příčinu i míru zavinění," dodala mluvčí.

 
-red-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA