Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Muž vzal na otce a matku mačetu

date_range 27.Srp, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Karolinští policisté sdělili včera odpoledne podezření z trestného činu nebezpečné vyhrožování čtyřiadvacetiletému muži, který v sobotu večer v silně podnapilém stavu fyzicky napadal svoje rodiče a vyhrožoval jim zabitím. Dokonce vzal na ně mačetu.

Mladý muž, kterému policisté naměřili po incidentu v dechu více jak tři promile, nejprve napadl v dílně u rodinného domku svého jedenašedesátiletého otce. „Nejdříve ho škrtil, pak povalil na zem a bil ho. Muži přispěchala na pomoc jeho o dva roky mladší manželka, kterou syn rovněž fyzicky napadl. Mladý muž pak z dílny odběhl, ale po chvíli se vrátil a v ruce držel kovovou mačetu, kterou se oháněl a křičel na rodiče, že je zabije," uvedla tisková mluvčí Lenka Javorková. Nakonec se mladý muž naštěstí zklidnil a z dílny odešel. Vylekaní rodiče, kteří měli strach o svůj život, zavolali policejní hlídku.

Policisté muže odvezli na služebnu a následně do policejní cely. Včera si mladík mimo sdělení podezření z uvedeného trestného činu převzal rovněž záznam o vykázání, takže nesmí 10 dnů do místa trvalého bydliště. „Mačetu s délkou čepele 44 cm jsme zajistili," podotkla mluvčí. Rodiče nebyli při incidentu, který se odehrál v obci poblíž Karolinky, naštěstí nijak zranění. „Zjistili jsme, že konfliktu předcházel rozhovor otce s opilým synem, kterému rodič vytýkal jeho způsob života, kdy syn nemá práci a hojně požívá alkohol," dodala mluvčí. Za nebezpečné vyhrožování hrozí mladému muži až tříletý trest odnětí svobody.

-tz-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA