Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Muž žijící v lese zmlátil svého bratra

date_range 05.Dub, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Policejní komisař zahájil trestní stíhání dvaatřicetiletého muže z Luhačovic obviněného ze spáchání zvlášť závažného zločinu těžké ublížení na zdraví ve stadiu pokusu, který v minulém týdnu napadl svého mladšího bratra a způsobil mu těžké zranění. Pouze shodou šťastných náhod a duchapřítomnosti napadeného muže nedošlo k život ohrožujícímu zranění. Protože to nebylo poprvé, co agresivní muž napadl svého sourozence, souhlasil soudce okresního soudu s podnětem kriminalistů na umístění muže do vazby.

„Dvaatřicetiletý muž žijící v přístřešku v lese u Luhačovic přišel na návštěvu ke svému šestadvacetiletému bratrovi do bytu v Luhačovicích. Po hojné konzumaci alkoholu v podobě piva a krabicového vína začal mladší z nich vyčítat staršímu jeho chování k jejich matce. Vzájemná rozepře se strhla ve rvačku. Starší z obou mužů vzal do ruky tonfu vyrobenou z velmi odolného polypropylenu a několikrát svého bratra udeřil do hlavy a vrchní části těla. Poté z bytu odešel, aniž by mu poskytl první pomoc. Zraněný muž přišel k policejnímu oddělení v Luhačovicích, policisté zavolali záchranáře a ti ho převezli k ošetření do zlínské nemocnice. Následující den policisté zadrželi agresora v jeho příbytku v lese a odvezli ho do policejní cely, odkud putoval přímo do vazební věznice," popsala tisková mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

 Úkryt obviněného v lese u Luhačovic a tonfa (obušek s kolmou rukojetí)           foto: PČR

Není to poprvé, co útočník ublížil svému bratrovi. V minulosti byl již dvakrát soudně trestaný pro násilnou trestnou činnost – nebezpečné vyhrožování, výtržnictví a ublížení na zdraví. Nyní mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody v rozmezí tři až deset let.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA