Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Muže zavalila ve výkopu hlína

date_range 17.Říj, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Muže zavalila ve výkopu hlína, na místě přistával vrtulník. Foto: HZS

V sobotu krátce před druhou hodinou odpolední přijalo krajské operační středisko hasičů oznámení o zavalení muže hlínou v obci Velké Karlovice.

 

Na místo ihned vyjely jednotky ze stanic Valašské Meziříčí, Vsetín a Zlín a dobrovolné jednotky z Karolinky a Velkých Karlovic. „Po příjezdu do odlehlé místní části Miloňov hasiči zjistili, že došlo k zavalení muže, který vlezl do výkopu u hospodářské budovy a následně došlo k sesuvu půdy, která muže zasypala až po hrudník,“ popsala mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

Zraněného muže transportoval vrtulník. Foto: HZS

Naštěstí si toho všimli rodinní příslušníci, kteří ihned s pomocí lopat muže vyprostili a přivolali zdravotnickou záchrannou službu, která si ho převzala do péče. Následně hasiči asistovali při přistání vrtulníku na nedaleké louce a poté pomohli s transportem zraněného do vrtulníku. Případem se nyní zabývá Policie ČR.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA