Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Muži FBK Devils mají za sebou další turnaj

date_range 31.Led, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Zlínská liga mužů pokračovala pro A-tým florbalových Valašských Klobouk 13. a 14. kolem – konkrétně na turnaji v Uh. Brodě, kde naši muži zavítali již podruhé během dvou týdnů, aby opět změřili své síly s konkurencí a potvrdily své postupové ambice!

Los soutěže nám zde přisoudil opět nepříliš oblíbeného soupeře – FBK Spartak Hluk B, tedy 1. rezervu kluků z Uh. Hradiště! Minulý týden jsme se radovali nad tímto soupeřem po velké přestřelce a výhře 11:7, nyní byl po podobném průběhu zápasu střelecky šťastnější soupeř a zaslouženě vyhrál 5:8! Po povedené první třetině a vedení 2:1 nám šíleným způsobem utekla třetina druhá, kterou jsme prohráli trestuhodně v poměru 0:5, druhý dech kluci z FBK Devils nabrali až v posledním dějství, kdy za nepříznivého stavu 2:6 zabojovali a stáhli náskok na jedinou branku (5:6), závěr zápasu ale bohužel patřil opět soupeři, který každé naše větší zaváhání nemilosrdně trestal… Za špatně odehranou 2. třetinu tedy zaslouženě ztrácíme body a prohráváme 5:8!

Druhý zápas proti týmu SFK Kozel Počenice B probíhal víceméně podle představ – papírově slabšího soupeře jsme přehrávali po všech stránkách! Do úzkých nás dostala především naše vlastní nekoncentrovanost v proměňování tutových šancí, kterých byla celá řada! I přes vysoké vedení v průběhu 2. třetiny (7:3) se soupeř nevzdal a zápas ještě zdramatizoval poté, co nám několikrát utekl a proměnil své brejkové příležitosti! Nakonec jsme mohli být rádi za vydřenou výhru 8:6! Náš prozatím jediný reálný konkurent v boji o titul (tým 1. AC Uh. Brod) na tomto svém domácím turnaji nezaváhal a předskočil nás o jeden jediný bod! Návrat zpět na špičku tabulky se pokusíme zrealizovat po dlouhé pauze v sobotu 9. března 2013, kdy zavítáme na Vsetín a odehrajeme klíčový vzájemný zápas proti 1. AC a také proti domácím borcům ze Vsetína, kteří nás v minulém duelu také hodně potrápili… Pomalu se tedy začíná „lámat chleba" a uvidíme, zda naše dosavadní úsilí vyústí v kýžený postup do 3. ligy nebo přijde vniveč! Držte nám palce!

 Zlínská liga mužů (foto FBK Devils)

CELOROČNÍ NÁBOR HRÁČŮ, TABULKY, STATISTIKY, ČLÁNKY A INFO O AKTUÁLNÍM KLUBOVÉM DĚNÍ MÁTE K DISPOZICI NA NEŠEM OFICIÁLNÍM WEBU: www.fbkdevils.webnode.cz

Martin Drgoň
FBK Devils Sokol Val. Klobouky

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA