Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

My Revolution na CNN

date_range 23.Čvc, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Valašská kapela My Revolution má necelé dva měsíce od vydání debutového CD a už se o její hudbě začíná mluvit. Jejich píseň s názvem „Down" můžete slyšet v úvodu cestopisného pořadu CNNGo televize CNN, který zavítal do Prahy.

CNNGo je cestopisný pořad, který navštěvuje zajímavé města světa a v podobě krátkých dokumentárních filmů se snaží zachytit atmosféru daných míst. Vychází každý měsíc.

CNNGo se přitom snaží dát prostor umělcům z dané země. Jejich hudba hraje v pozadí pořadu. Kapela My Revolution se stala jednou z oslovených kapel. „Je to pro nás velká čest, vždyť se jedná o CNN," uvedl zpěvák kapely Robin Mana. V minulosti pořad zavítal například do New Yorku, Říma, nebo třeba Pekingu.

Video můžete shlédnout zde.

My Revolution

Kapela My Revolution byla založena na podzim roku 2010. Sestavu tvoří Patrik Macháč (bicí), Matouš Ptáček (basa + doprovodný zpěv), Oldřich Sáblík (sólová kytara + doprovodný zpěv) a Robin Mana (zpěv + kytara). Svou tvorbou se řadí na pomezí punku a popu. Debutové album s názvem „HEY YOU" vydali 1. června 2012. Jejich tvorbu jste mohli slyšet například na Valašské kumštování. Nejbližší koncert proběhne 28. července na Klobuckém rockování, My Revolution hraje od 14:00.

Více o My Revolution na jejich webu.
CD HEY YOU zdarma k poslechu zde.

Článek nejde ukončit jinak, než heslem kapely: „Let´s start to make a better world."

-tz-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA