Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

My Revolution vydala svoji první píseň

date_range 31.Čvc, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Mladá místní kapela vydává v pořadí své druhé CD, které bude mít název New Adventure. Cílem kapely bylo zkvalitnit zvuk a celkový projev. Velkou změnou bylo rozhodnutí odejít nahrávat do jiného studia a to konkrétně do Hranic na Moravě. První song z připravovaného CD si můžete poslechnout již nyní, celé album vyjde 27.srpna a část bude k dispozici na Youtube a Bandzone kapely.

Křest se bude konat 28. srpna v Besedě (Sokolovna) ve Valašských Kloboukách od 20:00 hodin. Spolu s pořádající kapelou bude vystupovat ještě dalších 5 interpretů. Hudební nosič si bude možno objednat také po internetu. Kapela vznikla již v roce 2010 a snaží se tvořit vlastní písně, které mají hloubku jak do textů tak i do hudby.

My Revolution hraje na pomezí punk-rocku až popu                Foto: Honza Čermák

My Revolution je víc, než jen hudba. Svými texty se snaží reflektovat společenské dění dnešní doby. Nezajímají nás stálé dohady o finanční krizi a politice. Tady se mluví o společenské krizi, o lidech bez Boha, bez lásky a bez porozumění. O společnosti, která myslí jen a jen na sebe a nedokáže nikomu nic darovat," popsal kapelu frontman Robin Mana.

Hudební styl My Revolution nelze lehce zařadit, přesto se pohybuje na pomezí punk-rocku až popu. Razí si cesta originality, a proto přesně nelze každou skladbu hudebně zařadit.

Robin Mana: Kytara + zpěv
Radim Šenkeřík: Baskytara
Patrik Macháč: Bicí
Oldřich Sáblík: Sólová kytara + doprovodný zpěv

-red- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA